Şoförlü Araç Kiralama

Adana’ya yapacağınız turistik geziler, konferans, seminer, toplantı, düğün, nişan gibi özel günlerinizde ya da gezilerinizde Adana Şoförlü araç kiralama fırsatı sunmaktayız. Hızlı, ekonomik ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmetinize hazırız. Bize kurumsal web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezlerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca alacağınız kiralama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Güvenli ve konforlu olarak yolculuk yapabilmeniz için araçlarımız son model ve uygun fiyatlıdır. Eğer isterseniz Adana havaalanı’ndan karşılama hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bunun dışında Adana çevresindeki illere otellere ve havaalanı  transferleri de yapılmaktadır.

İnternet Sitemiz Üzerinden Aracınızı Kolayca Kiralayın

Teknolojinin her alanda yer alması ile artık araç kiralamak için acentelere gitmek yerine web sitemiz üzerinden hızlı üyelik ile rezervasyon yapabilir, alış ve bırakış lokasyonunu tarih ve saatlerini de belirleyerek firmamıza ait araçlara ve fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Araçlarımızı 24 saat ya da daha uzun süre ile kiralayabilirsiniz. Araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için 0322 458 00 86 nolu çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım isteyiniz. Bunun dışında firmamız yurtdışı ya da yurtiçinden gelen misafirlerinizi karşılama hizmetini talebiniz doğrultusunda ek ücret almadan yapmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden Adana ve çevresindeki illere Mersin, İskenderun Hatay ve Mersin-Silifke- Taşucu-Kızkalesi ilçeleri için araç kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız son model ve konforlu araçlarımız ile ister şehir içi ister şehir dışı ulaşımınız için kullanabilirsiniz. Araçların Rent a Car kaskosu, yol yardımı, 7/24 teslimatının yapılması bize ait olan ücretsiz hizmetlerimizdendir. Eğer yetkili acentalarımızdan araç kiralamak için rezervasyon yaptırdıysanız, rezervasyon belgesini ve ödeme faturasını araç tarafınıza teslim edileceği zaman sorumlu çalışanımıza göstermeniz gerektiğinden bu belgelerin bir şekilde saklamasını müşterilerimizden istediğimiz hassas konulardandır.

Araçlarımız ve Şoförlü Araç Hizmetimiz

Firmamıza ait kurumsal web sayfamızda lansmanını yaptığımız araçlar şirketimize aittir. Kiralama ücretleri her bütçeye uygun olup nakit ya da kredi kartına taksitlendirme de yapmaktayız. Siz de araçlarımızın lüks konforu ile seyahat etmek ve talep ederseniz şoförlerimiz ile hizmetinize hazırız. Ayrıca grup turlarına özel turlarınız için vip Adana minibüs kiralama hizmetimiz de vardır. Minibüsler için de yine yarım gün ya da tam gün şoför hizmeti alabilirsiniz.
Whatsapp Telefon