Sık Sorulanlar

  • NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?
Online olarak www.erturrentacar.net internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda onlinerezervasyon yaptırabilirsiniz.erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız. +903224580086 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz. Veya info@erturrentacar.net adresine mail atarak fiyat ve tüm araçlar için teklifi isteyebilirsiniz.

  • ARAÇLARIN KASKOLARI VARMI ?
Tüm araçlarımızın rent a car kaskosu bulunmaktadır. Ancak kaskonun geçerli olabilmesi için yetkili merciiden "Trafik Kaza Raporu" ve "Alkol Raporu" ile birlikte, diğer tarafın evrakları ehliyet, ruhsat ve trafik sigorta fotokopiler vs... temin etmeniz ve en geç 24 saat içinde ofisimizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.

  • ARACIMI NASIL TESLİM ALIRIM ?
Aracı ister Şehir ofisimizden, isterseniz bildireceğiniz adresten teslim alabilirsiniz. Havalimanlarında yapılacak teslimatlarda adınızın yazılı olduğu bir page board ile genel yolcu çıkış kapısında karşılanacaksınız.

  • KİRALADIĞIM ARACI ARKADAŞIM KULLANABİLİRMİ ?
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

  • REZERVASYON YAPMIŞ OLDUĞUM ARACI ALABİLİYORMUYUM ?
Önceden rezervasyon yapmış olduğunuz araç o tarihte müsait değilse aynı grup  bir araç veya üst segment araç aynı fiyattan verilecektir

  • BAŞKASINA AİT BİR KREDİ KARTI KULLANABİLİRMİYİM ?
Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber olması ve kialama sözleşmesinde imzası gerekmektedir..

  • ARAÇLARINIZDA KİLOMETRE SINIRI VARMI ?
Günlük ve aylık araç kiralamalarında kilometre sınırı bulunmaktadır. 1-3 Gün arası kiralamalarda günlük 300 kilometre, 4-7 Gün arası kiralamalarda günlük 250 kilometre, 8-15 Gün arası kiralamalarda günlük 200 kilometre, 15-30 Gün arası Kiralamalarda günlük 150 kilometre sınırı bulunmaktadır, aşılan her kilometre için 0.50 kuruş tahsil edilir

  • YURT DIŞINDAN TATİLE GELİYORUM KREDİ KARTIM YOK NE YAPABİLİRİM?
Yurt Dışında Yaşıyan ve Tatil için ülkemize gelen misafirlerimizden passaport bilgileri ve giriş bilgileri ibraz edildiği takdirde kredi kartı zorunluluğu bulunmamaktadır.


  • KAZA YAPTIM NE YAPMAM GEREKİYOR ?
Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, ayrıca müşteri hizmetleri numaramızı +905315554545 aramanız gerekmektedir, Olay yeri resimlerini, sizin ve karşı tarafın araç resimlerini, karşı tarafa ait, ehliyet,ruhsat, sigorta poliçe suretlerini ve araçta bulunan kaza tespit tutanağını doldurmanız gerekmektedir.
Whatsapp Telefon